Podpořte prosím přání dětí dětského domova

(Daruj sen! | Donio)

Krásný sobotní den se sportem

05.11.2016 00:00

Nevíte co dělat v sobotu a je pěkné počasí? Rada je jednoduchá – vydejte se do Luhačovic na Luhačovický běh Kerteamu. V sobotu 5. listopadu Dalibor Slovák a běžecká skupina Kerteam uspořádali už posedmé Luhačovický běh Kerteamu. Pozván byl i náš Dětský domov v Uherském Ostrohu. Už se stalo tradicí, že nás pořadatelé zvou a my velmi rádi pozvání přijímáme. Mladší kategorie běží většinou po asfaltu, ale hlavní závod je veden v náročném kopcovitém terénu nad lázeňským areálem. Když se k tomu přidá ještě sluníčko, tak je o dobrou náladu a chuť do závodění postaráno. Náš dětský domov reprezentovalo 8 dětí a jeden vychovatel. A jakých výsledků jsme dosáhli? V kategorii dívek do 9 let byla Monika Sásová na pěkném 4. místě a hned za ní na 5. místě se umístila Daniela Rohanová. V kategorii dívek do 12 let obsadila 2. místo Diana Sásová, 3. místo Marie Rohanová a 4. místo Angela Vavreková. V kategorii kluků do 12 let byl na 3. místě Dominik Pintera. A to nejlepší nakonec. V kategorii kluků do 15. let 1. místo obsadil Miroslav Mucha a 2. místo Ladislav Kuki. Všechny děti obdržely od pořadatelů dárky a sladkosti. Spokojenost byla veliká a cesta zpět do dětského domova proběhla ve výborné náladě.

Co říci na závěr? Děkujeme pořadatelům za pozvání, že pomohli rozhýbat naše děti, které ani neví, co všechno je v nich skryto. Těšíme se na další ročník skvělého závodu.